Rasheli surprizon Ermalin për ditëlindje, e uron me foton intime…

Rasheli surprizon Ermalin për ditëlindje, e uron me foton intime…

Eshte e njohur tashme historia e Rashelit dhe Ermalit e cila nuk perfundoi mire pasi Ermali e largoi Rashelin nga emisioni i tij ”Xing me Ermalin”. Ata kane pasur disa gerricje ne largesi me njeri tjetrin te cilat kane dal edhe ne shtypin e shkruar here pas here. Sot Ermali kishte ditelindjen sot dhe Rasheli nuk harroi ta uronte edhe pse me nje foto te pazakonte te Ermalit qe sic thote Rasheli eshte ne provat per Emisionin. Ermali nuk eshte ne nje pozicion te favorshem dhe te pershtatshem dhe Rasheli nuk mund te bente nje urim me te vecante se ky per ”shokun” e saj te vjeter. Bravo Rashel e fitove kete raund

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *