Ja urimi që Ami i bën Ermalit për ditëlindje…(foto)

Ja urimi që Ami i bën Ermalit për ditëlindje…(foto)

Ermali dhe Ami jane nje cift shume i diskutuar  kohet e fundit per shkak te ardhjes se femijes tyre te dyte. Sot Ermali ka ditelindjen dhe nuk mund te mungonte kurresesi nje urim nga Ami. Ajo ka shkrua “ Edhe 1 vit me shume te lumtur bashke, gjithmome! Deri ne fund si ne kete foto… Pac gjithe jeten si nje feste zemra ime” Ky padyshim mund te jete urimi me i bukur qe Ermali ka marre per ditelindjen e tij. Metropol24.al i uron edhe 100 te tjera te lumtura dhe te qeta prane familjes se tij.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *