Astrologia Meri: Ndryshime të mëdha;Ja shenjat që preken…

Astrologia Meri: Ndryshime të mëdha;Ja shenjat që preken…

Sot kemi Marsin ne Bricjap afer me Asteroidin FOLO. Asteroidi Folo quhet si ura lidhese meidis Saturnit dhe Neptunit. Ishet shenjteri e Kentaurve dhe shok i Xhoronos se DITUR
Por ka nje sjellje shume naive e cila i prish pune edhe atij dhe te tjereve perreth. Marsi ne Bricjap ngjan me nje luftetar qe kerkon te arij majat. Jeta zakonisht ngjan me nje ngjithje ku pengesat duken si male. Kombinimi i sot na informon se qe te kemi sukse ne jeten tone jane te rendesishme si ana materiale ashtu edhe spirituale. Kombinimi i sotem eshte si nje katalizator qe jep shkendijen per tu futur ne dimensione te tjera apo horizonte te reja

Dashi mund te perfeksionoj menyren e gjykimit qe te mos kete humbje se eshte naiv apo i pakujdesshem

Demi mund te kete nje rrokullisje per poshte por shanset jane qe te kete forca per tu ringritur

Binjaket do kene nje perballje me realitetin ne planet personale pasi nuk i kana manaxhuar si duhet ceshtjet materiale duke u dhene me shume rendesi

Loading...

Gaforrja ne diten e sotme do kuptoj se ne jete apo ne bashkepunim duhet te gjej njerez me luftarake

Luani do mundohet ta kaloj naivitetin e vet si vlere ne nje rast ku ka gabuar dhe kjo mund ta penalizoj

Virgjeresha do kete nje takim errotik personal shume sqarues dhe ne fund do kutoj qe ka bere gabime te pafalshme

Peshorja duhet te jete e vemendshme ne ceshtjet familjare pasi ka nje shkembim delikat sot ne shit blerje

Akrepi do fitoj ne stategjine e vet ku fati e ndihmon megjithese mund te kete patur sjellje naive sidomos ne jeten personale

Shigjetari do mund te jete me i kujdesshem ne kerkesat e tij sidomos ato ekonomike pasi nje gabim i sjell shume hapa mbrapa

Bricjapi sot mund te fitoj vet por nuk do ti shijonte fitorja i vetem .Keshtu qe duhet te lejoj hapesira edhe per te tjeret

Ujori do jete ne kerkim te gjetjes ideale per te dal nga nje moment jo shume premtues sidomos ne lidhje me punen

Peshqit me mire te veprojne fizikisht se sa te perdorin oratorine apo filozofite e tyre sot pasi do keqkuptohen

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *