Alketa Vejsiu modifikon foton me photoshop por ky DETAJ e nxjerr zbuluar…

Alketa Vejsiu modifikon foton me photoshop por ky DETAJ e nxjerr zbuluar…

Alketa Vejsiu eshte nje nga personazhet me te perfolur publik ne Shqiperi por sigurisht edhe nje nga prezantueset me te mira. Mania e photoshopit apo e ndryshimeve ne foto thuajse na ka kapur te gjitheve. Alketa gjithashtu nuk ka bere perjashtim duke modifikuar nje foto e cila eshte ndryshe nga realiteti. Ajo eshte vertet shume e bukur dhe e prezantueshme por ja qe ka menduar te theksoj pak
belin dhe ti jap ngjyra fotos. Me poshte keni foton ku besoj se ndryshimi eshte i dukshem.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *