Afërdita Dreshaj në prag martese, Shpat Kasapi bën veprimin e papritur / foto

Afërdita Dreshaj në prag martese, Shpat Kasapi bën veprimin e papritur / foto

Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi kanë qënë një nga ciftet më të përfolur të showbizit shiptar  përpara disa kohësh, por sot ndërsa Afërdita duket se e ka lënë pas këtë histrori nuk mund të themi të njëjtën gjë për Shpat Kasapin. Kujtojmë se Afërdita është në prag të marteses me hokeistin çek Jakub Kindl. Ajo që Shpati ka bërë së fundi ka qënë komenti në foton e mikes së ngushtë të Afërditës, Xhesika Berberit, e cila do të jetë e ftuar në “Xing me Ermalin”.

Ermal bëja këtë pyetje Xhesikës! Jam Shpat Kasapi! A do ishe lidhur edhe ti me një djalë jo shqiptar siç është lidhur shoqja jote e ngushtë Afërdita Dreshaj dhe a mendon se kështu do e ruajmë origjinën shqiptare?“,-ka shkruar Shpati në foton e publikuar nga Mamaqi.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *