Ja si dukej Xhensila Myrtezaj e vogël; Një mrekulli …

Ja si dukej Xhensila Myrtezaj e vogël; Një mrekulli …

Xhensila eshte personazhi publik me i dashur dhe perfolur kohet e fundit.Ajo është një nga këngëtaret e reja, mjaft të pëlqyera të momentit.  Xhensila Myrtezaj numëron një sërë hitesh e këngësh të suksesshme. Por a jeni kuriozë të dini si ka qenë ajo e vogël, (përkatësisht 6 muajshe dhe tre vjeç), e gjeni në fotot e mëposhtme. Ajo momentalisht eshte shtatzane ne pritje te nje engjelli te vogel. Gjinia e femijes eshte zbuluar dhe eshte vajze qe me siguri do ti ngjaj mamit te saj. I urojme Xhensiles shtatzani te mbare dhe te qete.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *