E mbani mend Ermelen fituesen e Big Brother?! Ja ndryshimi drastik ne pamjen e saj…(FOTO)

E mbani mend Ermelen fituesen e Big Brother?! Ja ndryshimi drastik ne pamjen e saj…(FOTO)

Fituesja e edicionit të 4 të Big Brother preferoi të qëndronte larg vëmendjes së medias për një kohë të gjatë. Por mesa duket efekti kohë e ka përmirësuar dukshëm pamjen e Ermela Mezurajt.

Loading...

Në postimet e fundit në profilin e saj të ri në Instagram ajo duket mjaft tërheqëse. Prej shumë kohësh ajo ka preferuar të mbajë në privatësi të plotë jetën e saj. Ne Big Brother ajo u paraqit si nje femer shume e forte dhe indipendente keshtu sic duket te jete edhe sot.

Fituesja  e Big Brother 4 eshte larguar nga bota e showbizit per nje kohe te gjate por ja ku rikthehet dhe ajo qe vume re te paren ishte ndryshimi i pamjes se saj i cili ka evoluar per mire. Komplimenta Ermela!    

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *