AMI sapo publikoi foton e parë me vajzën, kjo është SIA… (FOTO)

AMI sapo publikoi foton e parë me vajzën, kjo është SIA… (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushen e saj të porsalindur Sia.Në këtë foto nënë e bijë shfaqen dorë për dore dhe Ami shkruan:”Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime”,-përfundon moderatorja e njohur.

Moderatorja solli në jetë vogëlushen vetëm pak ditë më parë, duke e bërë djalin e saj të madh Joelin me motër. Emri i zgjedhur për vajzën u mendua nga Ami dhe kuptimi i “Sia” në kontekstin biblik është “fitore”. Lindja e vajzes se Ermalit dhe Amit i dha te gjitheve nje gezim te vecante sepse ata te dy jane nje cift i mrekullueshem.

Loading...

Tani jemi gjithe sy e veshe per te degjuar nga Ami dhe Ermali rreth vajzes se tyre dhe mbi te gjitha te shohim me shpesh foto si kjo me poshte. Je e mrekullueshme AMI!!!


 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *