Alketa Vejsiu dhe Marina Vjollca vishen njësoj në skenë;Kujt i shkon më shumë?

Alketa Vejsiu dhe Marina Vjollca vishen njësoj në skenë;Kujt i shkon më shumë?

Alketa Vejsiu dhe Marina Vjollca jane kolege sepse te dyja jane prezantuese. Kohet e fundit Marina ka kaluar ne televizionin Klan dhe kjo i ka bere “konkurente” me njera tjetren pasi cdo prezantuese deshiron qe emisioni i saj te jete me i ndjekur. Por kjo nuk i ka penguar ato te vishen njesoj, ne fakt behet fjale per fustanin xhakete qe po e shohim kudo. Alketa e ka ne ngjyre te bardhe dhe Marina ne ngjyre te kuqe ndersa takat te dyja gold. Nje gje eshte e sigurt qe Alketa ka kopjuar Marinen sepse kjo e fundit e ka veshur para disa muajsh ndersa Alketa mbreme. Kujt mendoni se i rri me bukur? 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *