Zbulohet gjinia e fëmijës, ja cfarë po presin Xhensila & Besi

Zbulohet gjinia e fëmijës, ja cfarë po presin Xhensila & Besi

Më në fund pas shumë e shumë aludimesh dhe shkrimesh në mediat online dhe jo vetëm, ditën e djeshme Besi dhe Xhensila bënë publike shtatëzaninë. Ata njoftuan fansat përmes Internetit se një bebe po vinte ne jete dhe sa të bekuar ishin pa zbuluar më shumë për gjininë e fëmijës.

Urimet ishin të shumta nga kolegë dhe fansa por mes gjithë urimeve binte në sy edhe komenti i aktorit të Portokallisë Florian Binaj i cili shkruane ‘Urime Besi dhe Xhensila!!! Ardhtë e bekuar!!! duke na zbuluar kështu që femija që po pret cifti është një vajzë. Kjo ishte dhe një nga dëshirat që Xhensila ka shprehur më herët.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *