Si kukull barbie; Xhensila del për herë të parë në publik 6 muajshe shtatzanë…(FOTO)

Si kukull barbie; Xhensila del për herë të parë në publik 6 muajshe shtatzanë…(FOTO)

Xhensila sot eshte e ftuara speciale e Alketa Vejsiut ne emisionin “Ne kurthin e Piter Pan“. Kjo eshte dalja e saj e pare ne televizion pasi ajo pranoi shtatzanine e saj pas gjithe thashethemeve qe ishin perhapur ne rrjet.

Xhensila e veshur me nje fustan  ngjyre roze  duket e mrekullueshme dhe barku i saj eshte i dukshem pasi ajo tani eshte ne muajin e 6 te shtatzanise.

Loading...

Ajo zbuloi per publikun edhe gjinine e femijes qe pritet te vije ne jete dhe eshte nje vajze. Nje surprize per te gjithe ne kjo sepse Xhensila eshte treguar shume diskrete ne lidhje me shtatzanine e saj.

Ne lidhje me emrin e bebes ajo u shpreh se nuk e kane menduar akoma sepse eshte akoma shume shpejt. Ajo shprehu nje deshire qe femijen e saj deshiron ta ushqeje me gji dhe uron te kete mundesi ta beje kete gje.

Duket se Xhensila do jete nje nene e mrekullueshme sic duket qe ne pamjen e saj shume te embel.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *