Miriam Cani poston foton e adhurueshme të së bijës, shikoni sa është rritur Ameli

Miriam Cani poston foton e adhurueshme të së bijës, shikoni sa është rritur Ameli

Miriam Cani ka ndarë ditën e sotme në rrjetet sociale një foto ku duket vogelushja e saj Ameli në krahët e Albanit dhe kjo është fotoja më eadhurueshme që do të shikoni ditën e sotme. Miriam na ëmbëlson ditën herë pas herë duke postuar foto me vogelushen e saj por ajo që bie në sy është se Ameli tashmë është rritur dhe në nje foto kaq të qartë nuk e kishim parë asnjëherë.

Loading...

Krah fotos Miriami kavendosur një glob, duke lënë të kuptohet se e gjithë bota për sytë e saj janë në këtë foto. Gjithmonë çifti më i dashur i publikut shqiptar kanë reflektuar harmoni familjare.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *