Ja emri i vecantë që Ami dhe Ermali i vendosën vajzës së tyre të porsalindur

Ja emri i vecantë që Ami dhe Ermali i vendosën vajzës së tyre të porsalindur

Para disa ditësh Ami dhe Ermali u bënë prindër të një vajze. Lajmin e beri vete te ditur Ermali ne profilin e tij te Instagramit dhe Facebook-ut dhe fotoja gjithashtu theu edhe rekordin shqiptar te numrit te pelqimeve. Teksa na njohën me portretin e vajzës që ditën e parë të lindjes, nuk ndodhi e njëjta gjë me emrin. Burime të Kidstime.al mësuan se çifti nuk po binte dakord për një emër. Madje u tha që ata po tentonin të bënin një kombinim të emrave të tyre.

Por mesa duket as kjo nuk i ka bërë në një mendje për një emër.Kidstime.al ka mësuar se emri i vajzës së Amit dhe Ermalit është si ai i këngëtares me famë botërore. Princesha e familjes quhet Sia. Ne i urojmë jetë të gjatë dhe ta gëzojë emrin përgjithmonë!

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *