Ermali zbulon emrin e vajzes, ja perse e quajtem keshtu…

Ermali zbulon emrin e vajzes, ja perse e quajtem keshtu…

I ftari I pare ne programin me te ri të Alketa Vejsiut ishte humoristi Ermal Mamaqi I cili është bërë baba vetëm para disa ditësh. Ai dhe Ami u bënë prindër për herë të dytë dhe pas djalin në jetë erdhi një vajzë që cifti vendosen ta quajnë Sia. Ne e bëmë te ditur para disa oresh në portalin tonë por vetëm sotnë mbremje ky emer u konfirmua edhe nga vetë Ermali. Ai tha gjithashtu se Sia do të thotë fitore dhe ky ishte nje emer qe e kishte zgjedhur së bashku me Amin. Epo ta gezojë vogelushja emrin dhe jetë të gjatë. Duket se kete emer e ka perzgjedhur Ermali sepse ai eshte nje besimtar i krishtere dhe permendi edhe emrin i cili gjendet dhe ne Bibel.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *