Koha kur MARINA ishte e panjohur dhe pa operacione, ja si dukej para 10 vitesh…

Koha kur MARINA ishte e panjohur dhe pa operacione, ja si dukej para 10 vitesh…

Ajo sot është një ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar, ndërsa prej rreth 10 vitesh ishte pjesë e televizionit Top Channel, ndërsa së fundmi kaloi në Tv Klan. Por e mbani mend si dukej Marina në fillimet e saj, në konkursin e Shtojzovallet neTOP? Këtë na e ka kujtuar Dojna në Pop Culture, teksa ka transmetuar një video të hershme kur Marina ishte konkurrente në këtë edicion. Së bashku me Kozeta Kurtin, të cilën e kishte të ftuar këtë puntatë, ajo është shprehur se ka qenë pikërisht Kozeta që e ka zbuluar Marinën. Marina sot eshte nja nga moderatoret me te dashura te ekranit. Nisja e saj ne televizion ka pasur uljet dhe ngritjet e saj. Shikoni videon e meposhtme minuta 5:56

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *