“Çmendet” Albërie Hadërgjonaj, poston foton intime nga shtrati

“Çmendet” Albërie Hadërgjonaj, poston foton intime nga shtrati

Albërie Hadërgjonaj është nje nga kengetaret me të mira shqiptare, zeri dhe kenget e saj jane shume te pelqyera nga publiku. Por jo pak e komentuar është edhe pamja e saj, qe me apo pa operacione plastike duhet thënë se është në super formë. Por mbremjen e djeshme ajo ka postuar nje foto nga shtrati pas te pazakonte, e veshur me nje nate të kuqe, ndërsa kishte ekspozuar në masë të madhe gjoksin, por ishte gati të zbulonte më shumë poshtë këmishës.

Loading...

 

Shume e guximshme Alberia me kete postim por nje gje eshte e sigurt se ka sfiduar te gjitha vajzat e reja pasi duket bombastike dyke mos harruar te shtojme se Alberia eshte edhe gjyshe.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *