Ardit Gjebrea dedikim dashurie bashkëshortes LIVE në emision, ja fjalët emocionuese…

Ardit Gjebrea dedikim dashurie bashkëshortes LIVE në emision, ja fjalët emocionuese…

Moderatori Ardit Gjebrea është një prej personazheve që rrallë e shohim t’i shprehë dashurinë në publik bashkëshortes së tij Anila Beko.

Loading...

Por në puntatën e sotme të “E diela Shqiptare” Arditi ka bërë një deklaratë surprizë për Anilën, të cilën e kanë patur zili të gjitha vajzat dhe gratë në atë moment.

“Bashkëshortja ime është pasuria ime, ku ka thesar më të madh se ajo” – ka thënë moderatori gjatë rubrikës “Ka një mesazh për ty”.
Anila, bashkëshortja e Arditit nuk shfaqet asnjëherë në kamera por siç e pranonë ai herë pas here ajo është mbështetja e tij më e madhe. /revistawho.com

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *