Shikoni si e ka transformuar shtatzania XHENSILEN në muajin e 5, foto pa makeup…

Shikoni si e ka transformuar shtatzania XHENSILEN në muajin e 5, foto pa makeup…

Kohët e fundit ajo është kthyer në qendër të vëmendjes mediatike për shak të lajmit të shtazënisë.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku e kanë mbajtur me fanatizëm larg vëmrndjes këtë lajm dhe kanë qenë të vendosur të kundërshtojnë çdo publikim edhe pse e vërteta qëndronte ndryshe.

Loading...

Së fundmi të dy janë ‘arratisur’ drejt Italisë nga ku kanë ndarë foto mjaft të ëmbla.

Por pas videos ku Xhensila është shfaqur duke kërcyer dhe barku i saj duket qartë, një fans ka ndarë në rrjetet sociale me këngëtaren bukuroshe disa foto.

Pa filtra dhe pa grim Xhensila duket se i  ka shtuar disa kilogramë nga shtazënia./Gazeta Express/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *