Ndryshimi drastik i Anxhela Peristerit, ja si dukej kur ishte 17 vjece…(Foto e rrallë)

Ndryshimi drastik i Anxhela Peristerit, ja si dukej kur ishte 17 vjece…(Foto e rrallë)

Sot është një prej këngëtareve të njohura e cila arrin të korrë sukses me shumicën prej projekteve që publikon.

Por, mund të mos e keni ditur se mbi një dekadë më parë, Anxhela Peristeri ka pasur prioritete të tjera.

Loading...

Ajo atëbotë garonte për më të bukurën e Shqipërisë dhe falë këtij fakti, fotot nga ajo periudhë janë të shumta.

E duket se Anxhela Peristeri është një prej fytyrave publike që nuk ka ndryshuar aspak ndër vite nga operacionet apo diçka tjetër.

Këtë e ka vënë në pah faqja ‘Vipat e Bllokut’ e njohur për ‘demaskimin’ e të famshmëve që mohojnë ndërhyrjet. Një bravo e madhe për Anxhela Peristerin.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *