Ja si të PASTRONI fytyrën me masken 1-minuteshe…

Ja si të PASTRONI  fytyrën me masken 1-minuteshe…

Mikesha duhet te dini tashme qe berja e nje scubi 1-2 here ne jave eshte shume i rendesishem nese doni qe fytyra juaj te jete e paster dhe e bute gjate gjithe kohes. Scrubi mund te behet ne shume menyra por ky qe do tju tregojme sot eshte shuuuume i thjeshte dhe vec pastrimit, hidraton, eleminon njollat kafe, aknet etj.

Loading...

Ka vetem 2 perberes lekuren e bananes dhe sheqerin kaf. Merrni lekuren e nje bananeje dhe  siper hidhini pak sheqer kaf (ose edhe te bardhe nese nuk gjeni kaf) dhe me pas me lekuren dhe sheqerin bejini masazh te lehte fytyres me levizje rrethore.

Pasi ta aplikoni do e shikoni ndryshimin ne lekure ne menyre te menjehershme fytyra do te jete e paster dhe e lemuar si bebe.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *