Si të largoni ZBOKTHIN në 2 minuta me 2 përbërës…

Si të largoni ZBOKTHIN në 2 minuta me 2 përbërës…

Zbokthi është një dukuri e pakëndshme, e cila prek rreth 40% të të rriturve. Bëhet fjalë për një çrregullim në lëkurë, të cilin së shpeshti e shkakton Pityrosporum ovale, e cila bën që qelizat e lëkurës të vdesin më shpejt. Nuk eshte vetem i besdisshem por na ben te dukemi keq ne pranine e njerzve qe na rrethojne ndaj sot do tju mesojme nje teknike se si te largoni zbokthin ne  dy minuta. Këshillohet të përdoren maska natyrale, për të eleminuar zbokthin. Për të mos shpenzuar shumë, por edhe për të pasur efektet e dëshiruara, këshillohet që të përdoren maska të cilat janë krijuar në kushtet e shtëpisë. Per te mesuar si ta pergatisni dhe aplikoni shikoni videon ne SHQIP me poshte:

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *