Samata flet për herë të parë për sherrin me Ronela Hajatin: Nuk më pëlqejnë intrigat

Samata flet për herë të parë për sherrin me Ronela Hajatin: Nuk më pëlqejnë intrigat

Dikur kane qene mikesha te ngushta por sot Samanta Karavella dhe Ronela Hajati jo vetem qe nuk flasin por duket se i kane edhe shume te tendosura mardheniet mes tyre. Ish mikeshat e ngushta qe para disa viteve i shihnim bashke gjithandej tanime as nuk e shohin dot me njera tjetren, megjithese asnjera prej tyre nuk ka folur ndonjehere per arsyen e zenkes.

Loading...

Sot e ftuar ne ‘Pop Culture’ Samanta ka folur per here te pare per Ronelen duke thene: “Me kolegët kam marrëdhënie të mira dhe të qëndrueshme. Lidhur me lajmet e publikuara për armiqësinë time me këngëtaren Ronela Hajati, dua të them vetëm se unë vendosa të nis një kapitull të ri në jetën time. Nuk më pëlqejnë intrigat. Unë ose të dua ose për mua nuk egziston. Më pëlqejnë miqësitë e pastra”.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *