Nuk do ta besoni se këto VIP-a shqiptarë kanë të njëjtën moshë/ foto

Nuk do ta besoni se këto VIP-a shqiptarë kanë të njëjtën moshë/ foto

Kur vjen puna tek mosha e sidomos tek mosha e personazheve të famshëm të gjithë jemi kuriozë të dimë se sa vjec janë apo kur e kanë ditëlindjen. Kur e mesojmë moshën ndodh shpesh që të habitemi se i dinim më të vogla apo me të medha qoftë për aparencën apo edhe vitet para ekranit. Sot do tju sjellim disa vajza të famshme te ekranit shqiptar që kanë të njëjtën moshë dhe me siguri për disa prej tyre do të habiteni kur ti shikoni qe jane moshatare.

Sara Hoxha dhe Enca Haxhia – 22 vjeçe

Lori Hoxha dhe Xhensila Myrtezaj – 24 vjeçe

Loading...

Adelina Tahiri dhe Dhurata Dora – 25 vjeçe

Marina Vjollca dje Aurela Hoxha – 27 vjeçe

Luana Vjollca dhe Olta Boka – 26 vjeçe

Amarda Toska dhe Soni Malaj – 36 vjeçe

Valbona Selimllari dhe Mira Konçi – 45 vjeçe


Julka Gramo dhe Bleona Qereti – 38 vjeçe

Liberta Spahiu, Çiljeta dhe Genta Ismajli – 33 vjeçe

Nora Istrefi dhe Miriam Cani – 32 vjeçe

Burimi: ICONSTYLE

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *