Luana na surprizoi; Tre motrat VJOLLCA sapo na sollën pranverën me këtë foto…

Luana na surprizoi; Tre motrat VJOLLCA sapo na sollën pranverën me këtë foto…

Luana dhe Marina Vjollca jane dy motrat me te perfolura ne Shqiperi. Por pjese te portaleve ato kane bere edhe motren tjeter, Liren  pavaresisht se ajo nuk eshte personazh publik. Diten e sotme Luana ka publikuar nje foto me dy motrat e saj ku te veshura me shume ngjyra dhe plot drite ato na sollen stinen e pranveres. Ato duken shume te bukura dhe te lidhura me njera tjetren. Ne fakt nuk ka dashuri me te madhe se dashuria per motren apo vellain. Ne foton qe Luana ka publikuar ka shkruar “Cover of March 2018!” 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *