Lori Hoxha tregon për herë të parë si është njohur me të dashurin e saj

Lori Hoxha tregon për herë të parë si është njohur me të dashurin e saj

Trashëimtarja e Top Channel, Lori Hoxha dhe I dashuri I saj Vis Bjraktari është një nga ciftet me te konsoliduar të shoëbizit shqiptar, këtë e tregon edhe numri I viteve që kanë bashkë që janë plot 6. Ata nuk bëjnë dalje publike së bashku dhe as e shprehin dashurinë në publik dhe kurioziteti qër të mësuar më shumë për ta është shumë I madh. Sot e ftuar ne NRG Radio Lori ka folur për herë të parë se si është njohur më partnerin e saj.

Loading...

“Ne kemi bashkë 6 vjet e gjysmë. Jemi njohur në shkollë, nuk ishte dashuri me shikim të parë. U deshëm fillimisht si njerëz, pastaj si romantikë. Unë nuk bëj hapa të parë. E bëri ai. Kur shkova në shkollë për herë të parë, njerëzit mu turrën, kurse Visi më mbrojti. Me hodhi krahun si shok i mirë. U afrua me familjen time. Po për të nuk dua të flas, sepse dua të ecë vetë, më mjafton babi”,- ka treguar Lori. Ne I urojmë edhe shumë vite të tjëra dhe së bashku bëjnë një cift shumë të bukur./Metropol24.al/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *