Ja si të përgatisni XHELIN BIO për flokët kacurrel në kushte shtëpie…

Ja si të përgatisni XHELIN BIO për flokët kacurrel në kushte shtëpie…

Nëse keni flokë kaçurrelë ose me onde, kjo recetë e pergatitur ne shtepi eshte ideale per ju! Në vend të ngopjes së flokëve me kremëra të blera me kimikate, ky krem ​ është një alternativë mahnitëse që punon shume mire ne frocimin dhe rregullimin e formes se kacurrelave. Do tju duhet vetem nje produkt: Fara lini. Ky xhel eshte BIO, forcon, rigjeneron dhe mbi te gjitha i jep forme kacurrelave. Si ta pergatisni dhe aplikoni shikoni videon ne SHQIP me poshte…

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *