Ja si të keni vithe të ngritura me krem NIVEA…Nje mrekulli…

Ja si të keni vithe të ngritura me krem NIVEA…Nje mrekulli…

Kremi Nivea eshte nje nga kremrat me te perdorur nga njerezit sepse ka nje kosto te ulet dhe eshte shume hidratant. Por nga sot do e perdorim per dicka tjeter qe nuk e dinim per te ngritur vithet. Kjo jo vetem ju ndihmon te keni vithe me te bukura por ju do sdo te keni me celulit dhe strija nuk do tju dalin me. Trajtimi me kremin nivea behet ne mengjes edhe ne darke.
Ne mengjes masazhi duhet te behet vetem ne kremin Nivea  dhe duhet masazhuar deri sa te thithet kremi dhe me pas mund te vazhdoni aktivitetitn e perditshem. Ndersa ne darke duhet te beni nje perzierje te tre vajrave qe jane 1-Vaj omega3 , vaj gruri dhe vitamine E me kremin Nivea. Dhe do masazhoni vithet tuaja ne menyre rrethore. Nuk duhet ta shplani por duhet ta lini me kete perberje gjithe naten. Me pas si ne mengjes edhe ne darke duhet te vishni mbathje qe i mbajne vithet te fiksuara dhe pak te ngritura.
Vajrat i gjeni ne farmaci ose dyqane me produkte bimore dhe duhet te keni KUJDES: Gjithcka eshte tek masazhi qe ju beni. Rezultatet do i shikoni javen e trete shprehet Keshillabukurie.com ndaj bejeni rregullisht dhe do te keni vithe te bukura. Pergatiti: Keshillabukurie.com

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *