Ja si duket Xhensila në muajin e 5-të të shtatëzanisë & PA makeup/ foto

Ja si duket Xhensila në muajin e 5-të të shtatëzanisë & PA makeup/ foto

Pra, Xhensila dhe Besi po presin një fëmijë dhe kjo u vërtetua dje. E keni lexuar në portale pasi ka bërë xhiron e rrjetit video që fansat i kanë bërë Xhensilës në një nga performancat e saj të fundit live, ku barku i këngëtares është goxha i rrumbullakosur dhe na vërtetoi kështu një herë e mirë shtatzëninë e saj dhe gjithashu supozohet se femija që po presin është një vajzë.

Loading...

Se fundmi ata janë duke pushuar ne Firence dhe mbrëmë Xhensia ka postuar një foto nga darka romatike me Besin. Xhensila është pa makeup dhe mund të themi se duket me bukur se asnjëherë më parë. Shtatëzania i ka dhënë nurin që asnjë produkt kozmetike nuk do të mund të mund t’ja jepte.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *