Vetëm pak ditë pas përvjetorit të lidhjes Ciljeta & Albani ‘braktisin’ njëri-tjetrin

Vetëm pak ditë pas përvjetorit të lidhjes Ciljeta & Albani ‘braktisin’ njëri-tjetrin

Ciljeta dhe Alban Hoxha janë një nga ciftet e shoëbizit shqipar që të gjithë e dinë se janë bashkë por ata nuk e kanë konfirmuar asnjëhere ne media lidhjen e tyre. Vetëm pak ditë më parë ata festun 2 vjetorin e lidhjes dhe dukej se ishin më të lumtur se asnjëherë, por cfarë ndodhi më pas?


Portieri i Partizanit dhe këngëtarja e famshme, tashmë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, dhe aludohet semes tyre mund të ketë ndonjë krisje. Në pokën që jetojmë mos ndjekja në instagram shpesh përkthehet edhe ne përfundimin e nje raporti. Gjithesesi ne urojmë që kjo mos të jetë e vërtetë sepse janë një cift shumë i bukur./ Burimi Gazeta Panorama/

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *