Tendos lëkurën më mirë se botoksi: Maska me 3 përbërës që heq 10 vjet nga fytyra!

Tendos lëkurën më mirë se botoksi: Maska me 3 përbërës që heq 10 vjet nga fytyra!

Pos që është ekonomike, efekti i saj është ekuivalent i botoksit të famshëm. Maska është plotësisht natyrale, ndërsa vërtet tendos lëkurën më mirë se botoksi,

Përbërësit:

Loading...

– 1 të bardhë të vezës
– Gjysmë luge lëng limoni
– Gjysmë luge vaj kokosi

Përgatitja: Merrni një vezë të madhësisë mesatare dhe ndajeni të bardhët nga të verdhët e vezës. Qiten të bardhët e vezës në një enë dhe tundeni derisa të bëhet krijohet shkumë e dendur. Pastaj shtoni lëngun e limonit dhe vajin e kokosit dhe përsëri tundeni. Maskën qiteni në fytyrën e pastruar dhe lëreni të veprojë 10-15 minuta. Kur të thahet maska, lajeni fytyrën me ujë të ngrohtë apo me çaj kamomili. Për rezultate optimale, mjafton të përdorni këtë maskë 2 herë në javë. Provojeni! SHARE qe ta ruani dhe ta keni gjithmone.ff

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *