Nuk pritej aspak;Arsyeja e ndarjes së Çiljetës nga Alban Hoxha… tradhtia

Nuk pritej aspak;Arsyeja e ndarjes së Çiljetës nga Alban Hoxha… tradhtia

Nuk kaloi aspak kohw që nga momenti kur po flitej se Ciljeta dhe Alban Hoxha nuk ishin më bashke dhe menjëherë behet e ditur edhe arsyeja pse. Nuk do ta besoni por arsyeja qwnka një tradhëti nga ana e Albanit. Ata nuk e ndjekin me njeri tjeterin ne instagram dhe prr, duket se edhe në jetën private nuk takohen më.Çiljeta shfrytëzoi koncertet për të shkuar në Londër në fillim të marsit edhe për festat, ndërkohë Albani u mor me futbollin. Por, brenda ekipit të Partizanit, lajmi “rozë” i çiftit vlon. Dhe siç pranojnë miqtë e Albanit, shkak ka qenë një tradhëti e kapitenit të Partizanit ndaj Çiljetës, ndoshta një muaj më parë, me një punonjëse në një nga club-et e kryeqytetit, shkruan Newsport.al

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *