Këto janë XHINSET e cuditshme të 2018; Greta Koci i provon e para…

Këto janë XHINSET e cuditshme të 2018; Greta Koci i provon e para…

Nuk ka asgje me per tu habitur te dashura mikesha sepse moda kjo eshte dhe se fundmi na ka habitur me modelin e xhinseve qe do i shohim gjitasndej ne 2018. Xhinseve të grisura në pjesën e të pasmeve të cilat kanë pushtuar “Instagramin” gjatë vitit 2017, do ja zënë vendin xhinset e ndara në dy pjesë, tendencë e vitit 2018 që me siguri edhe këto do pushtojnë “Instagramin”.

Xhinset të cilat konsistojnë në pantallona të shkurtra dhe lidhen me një zinxhir ose rripa me pjesën e poshtme, i kanë habitur të gjithë dhe e para që i ka veshur një palë të tilla është Greta Koçi e cila duket se e ka perqafuar kete trend te ri menjehere. Po ju si ju duken? Ju pelqejne?

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *