Ja si reagon Bes Kallaku kur takon fiksimin e tij të vjetër në jetë nate…(foto ekskluzive)

Ja si reagon Bes Kallaku kur takon fiksimin e tij të vjetër në jetë nate…(foto ekskluzive)

Bes Kallaku eshte nje nga aktoret e humorit me te perfolur ne Shqiperi. Para pak minutuash ai ka publikuar nje foto ne rrjetin e tij social instagram  kur eshte ne club(ne jete nate) dhe dikush i drejton fiksimin e tij qe ne kete rast jane domatet. Ai duket shume i lumtur dhe nje buzeqeshje i vihet re ne fytyre. Duke qene se ai i i ka shume qejf domatet me siguri kjo ishte nje surprize shume e madhe e sidomos ne nje vend te tille. Me poshte keni edhe foton ku mund ta shikoni me mire reagimin e Besit.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *