FOTO e rrallë e Rudina Magjistarit 1 vjece, kopje e vajzës së saj…

FOTO e rrallë e Rudina Magjistarit 1 vjece, kopje e vajzës së saj…

Rudina Magjistari nje nga moderatoret me te mira ne shqiperi eshte njekohesisht edhe nje nga personazhet me te dashur. Cdo gje qe ajo ben ngjall interes per publikun gjere. Diten e sotme ajo ka postuar nje foto kur ishte vetem 1 vjece dhe duket si nje engjell i vertet. E qeshur atehere edhe e qeshur sot ajo vazhdon te vjedh zemrat e publikut duke u renditur keshtu tek personazhet me te dashur dhe me te perfolur shqiptar. Me poshte keni foton qe Rudina ka punlikuar ne rrjetet e saj sociale,facebook dhe instagram. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *