Zaimina shfaqet për herë të parë pas lindjes; ja si duket pas shtatëzanisë/ foto

Zaimina shfaqet për herë të parë pas lindjes; ja si duket pas shtatëzanisë/ foto

Ka  vetem nje muaj qe ka sjelle ne jetë vajzën e saj Khloe dhe vetëm mbrëmë është shfaqur për herë të parë në publik këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari. Në Pallatin e Kongreseve, në mbrëmjën gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, Zaimina është fotografuar së bashku me partnerin e saj.

Loading...

Gjithmonë eshte shquar per format e saj fizike e duket se as shtatezania nuk ka mundur te ndryshoje trupin e Zajminës. Ajo kishte veshur nje fustan të zi të ngushte dhe nje pallto vishnje dhe mund të themi se dukej ne super formë.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *