Xhensila jep shenjat e para: Zbulon gjininë e fëmijës në muajin e 5 te shtatzanisë…(FOTO)

Xhensila jep shenjat e para: Zbulon gjininë e fëmijës në muajin e 5 te shtatzanisë…(FOTO)

Ka jave qe mediat e showbizit flasin rreth lajmit qe Xhensila eshte shtatzane por ajo ende nuk ka konfirmuar dicka te tille edhe pse te gjithe e presin me padurim konfirmimin e saj.

Xhensila eshte treguar hermetike ne lidhje me kete pjese por sot ajo duket se ka zbuluar nje detaj i cili zbulon gjinine e femijes qe ajo dhe Besi presin.

Loading...

Sot Xhensila ka postuar nje foto ne Insta Storyn e saj ku tregon thonjte e saj te sapo bere por ajo qe te gjithe vune re eshte ngjyra e tyre roze dhe nje fjongo po me ngjyre roze e cila tregon gjinine e femijes qe eshte ne pritje te vajzes.

Pak dite me pare kyy lajm u zbulua nga nje burim i brendshem prane Xhensiles i cili konfirmoi se ajo eshte ne pritje te nje vajze dhe eshte ne muajin e 5 te shtatzanise. Xhensila te urojme me te mirat.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *