Vajza e porsalindur e Amit & Ermalit theu rekord që në ditën e parë të lindjes

Vajza e porsalindur e Amit & Ermalit theu rekord që në ditën e parë të lindjes

Ka vetem 3 dite qe ka lindur po kjo nuk e pengon aspak vogelushen te thyej rekorde. Jemi duke folur per vajzen e vogel te Amit dhe Ermal Mamaqit,  Ermali postoi ne Instagramin e tij foto e pare nga materniteti ku shihej vajza e porsalindur dhe nuk kishte si te ndodhte ndryshe dhe kjo foto ka marre plot 166 mije pelqime duke lene pas foton me te pelqyer qe ishte ajo e Xhensiles dhe Besit nje foto me 133 mije pelqime.Tanime vipat shqiptarë tashmë kanë një rekord të ri për të mundur dhe aspak te lehte.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *