Ja xheli per trajtimin e zones delikate rreth syve/ receta

Ja xheli per trajtimin e zones delikate rreth syve/ receta

Zona rreth syve  eshte shume delikate krahasuar me pjesen tjeter te fytyres e per kete ka nevoje qe te trajtohet me maska specifike dhe te krijuara enkas per kete zone. Keshtu edhe kjo maske super e thjeshte qe do tju tregoj sot. Ju duhen vetem 2 perberes qe jane: Kastraveci dhe xheli i aloe veres. Ky xhel do tju ndihmoje qe ne kete zone mos te keni rrudha, rrathe te zinj, qese te enjtura dhe te dukeni e relaksuar cdo dite.Mund ta perdorni cdo nate para se te flini dhe shpelajeni ne mengjes.Per menyren e pergatitjes dhe aplikimit shikoni videon ne SHQIP me poshte…

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *