Floriana Garo bëhet nënë për herë të parë, ja fotoja dhe emri i vecantë i vajzës

Floriana Garo bëhet nënë për herë të parë, ja fotoja dhe emri i vecantë i vajzës

Moderatorja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vajzën e saj. Kete e ka bere te ditur përmes një postimi ne Instagram se 2 ditë më parë vogëlushja e saj Adia ka ardhur në jetë. “Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!,”-shkruan Floriana.

Loading...

Adia ka kuptimin “dhuratë e çmuar”apo “dhuratë e Zotit”dhe mund te themi se nuk ka ku te gjente nje emer me te bukur se ky. Urime Floriana dhe me jete te gjate Adia e vogel! Floriana prej kohësh jeton me bashkëshortin e saj Enis Daci në Gjenevë ku janë celebruar dhe pritet që të bëjnë dasëm pas disa kohësh.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *