Brenda shtëpise luksoze të Adelina Tahirit; gjithçka e mbuluar në ar/ foto

Brenda shtëpise luksoze të Adelina Tahirit; gjithçka e mbuluar në ar/ foto

Adelina Tahiri ka disa kohë që është në qendër të vëmendjes nga publiku shqiptar dhe mediat rozë. Për një periudhë të shkurtër kohore ajo u fejua, martua me milionerin maqedonas e më pas edhe për shtatzëninë.Adelina disa kohe  më parë bleu shtëpi të re të cilën e tregoi me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Loading...

Ajo shkruante se shtëpia është në rregullim e sipër dhe zbuloi një ambient luksoz të saj. Ajo sot ka postuar nje tjeter copez nga shtepia qe duhet te pranojme eshte e mbuluar me ar. Nje ambjent luksoz dhe sipas gjasave i arreduar sipas shijes se kengetares.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *