Rudina Magjistari ndryshon look, shikoni si duket moderatorja/ foto

Rudina Magjistari ndryshon look, shikoni si duket moderatorja/ foto

Rudina Magjistari eshte nje nga prezantueset me dashura te publikut shqiptar dhe programi i saj i pasdites “ Rudina” eshte gjithashtu nje nga me te ndjekurit. E shohim cdo dite te bukur, te qeshur por edhe shume serioze dhe e permbajtur ne veshjen e saj. Por ne emisionin e sotem Rudina duket krejt ndryshe e veshur me nje fustan me ngjyra te çelëta dhe me supe te zbuluar Rudina kishte sjelle Pranveren ne studion e saj.

Loading...

Ne na pelqeu shume dhe i sugjerojme Rudines te guxoje pak me veshjen sespe hiret i ka te padiskutueshme. Po ju cfare note i vendosni Rudines me look-un e sotem?

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *