‘Në kurthin e Piter Pan’ ; Alketa nuk do të prezantoj e vetme, ja kush do e shoqërojë

‘Në kurthin e Piter Pan’ ; Alketa nuk do të prezantoj e vetme, ja kush do e shoqërojë

“Në kurthin e Piter Panit”, është emisioni më i ri, i cili pritet të fillojë së shpejti në Tv Klan. Kurioziteti për këtë program është i lartë duke filluar që nga femijet që do të jenë pjesëmarrës, skenografia, të ftuarit etj. E vetmja gjë që kishim të sigurt ishte qe Alketa do të ishte pezantuesja por mesa duket nuk qënka kështu pasi me Alketën do të jetë edhe nje aktore humori shume dashur për publikun, Rudina Dembacaj.

Loading...

Kjo gjë u bë e ditur nga moderatorët e emisionit të mëngjesit “Chaud Patate” në “Energy Radio” .Ajo do të ndihmojë femijët që te ngacmojnë personazhet e ftuar cdo jave në emision.Pra përgatituni që pas datës 19 mars, përveç Alketës dhe fëmijëve, do të shihni dhe Rudinën çdo të hënë në Klan.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *