Mos u trembni, ja si duket fytyra e Fjolla Morinës pa MAKEUP duke bere BOTOX…(foto)

Mos u trembni, ja si duket fytyra e Fjolla Morinës pa MAKEUP duke bere BOTOX…(foto)

Ajo shpeshherë është krahasuar me yllin televiziv Kim Kardashian, për ngjashmërinë që ka me të. Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Marina, e cila në çdo dalje publike, emisione, evente apo foto që poston në rrjetet sociale, shfaqet gjithnjë e kuruar.

Loading...

Kështu që me siguri jeni kuriozë si duket ajo pa make-up. Këtë këngëtarja e ka zbuluar sot me anë të disa videove të postuara në “Instastorie”.

Fjolla shfaqet duke bërë një trajtim fytyre dhe pa pikë make-up. Në këto pamje nuk mund të thuhen të njëjtat fjalë, siç ndodh kur e shikon të grimuar…

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *