Nuk do ta besoni sa vjece janë Greta dhe Eni Koçi…(ekskluzive)

Nuk do ta besoni sa vjece janë Greta dhe Eni Koçi…(ekskluzive)

Greta dhe Eni Koci jane dy nga motrat me te njohura ne shqiperi. Te dyja kengetare ato jane vertet shume te dashura per publikun. Ato kane dal shume heret ne skene dhe ne i kemi pare tek rriten si ne moshe por edhe ne karriere. Per tu habitur eshte mosha e Eni Kocit e cila eshte vetem 21 vjece dhe ka arritur nje karriere kaq te madhe dhe mbi te gjitha eshte bere nje bussines woman. Ndersa Greta na habiti me faktin qe nuk eshte me 16 vjece (haha shaka). Greta eshte plot 26 vjece dhe eshte e realizuar pasi bashke me motren e saj Enin ato drejtojne nje biznes veshje. Por muziken nuk e kane lene aspak pas dore por vazhdojne te bejne HITE.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *