Ja si dukeshin disa prej VIP-ave përpara se të rregullonin DHEMBET…(FOTO)

Ja si dukeshin disa prej VIP-ave përpara se të rregullonin DHEMBET…(FOTO)

Operacionet plastike dhe ndryshimet ne pamjen e vipave jane kthyer ne nje nga temat me te perfolura dhe komentuara nga portalet dhe mediat . Por dhembet te cilet jane vertet shume te rendesishem dhe te dukshem duket se nuk kane rene ne sy te publikut dhe syrit te kritikeve. Por ne do tju sjellim disa nga personazhet shqiptar qe kane ndryshuar pikerisht dhembet. Disa prej tyre i kane bere krejt nga e para e disa prej tyre kane bere zbardhim qe me thene te drejten i ka rregulluar buzeqeshjen dhe i ka bere me terheqes. Me poshte keni edhe fotot para dhe pas te ketyre personazheve ku ndryshimi eshte kolosal. 1. VIOLA SPIRO 2. LUANA VJOLLCA 3. ENEDA TARIFA 4. MARINA VJOLLCA 5. BES KALLAKU 6. ARMINA MEVLANI 7. GRETA KOCI 8. EDI RAMA

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *