Fiori Dardha feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjec bën

Fiori Dardha feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjec bën

Ditën e sotme moderatorja e emisonit ‘BOOM’ Fiori Dardha ka festuar ditëlindjen, duke zbuluar edhe moshën.Duket se vitet nuk kanë kaluar aspak mbi Fiorin pasi ajo duket shumë rinore dhe tejet simpatike, ndërsa sot ka mbushur plot 38 vjeçe.Gazetarja e njohur ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku ka treguar se sot është një ditë feste për të dhe familjen e saj. I urojme Fiorit te behet edhe 100 dhe te jete gjithmone gazmore dhe e qeshur sic ka qene deri tani. Me poshte keni fotot qe Fiori ka postuar ne llogarine e saj ne Facebook. E mrekullueshme si gjithmon.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *