Ami bëhet nënë për herë të dytë; Ermali poston foton e parë të femijes nga materniteti

Ami bëhet nënë për herë të dytë; Ermali poston foton e parë të femijes nga materniteti

Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe humoristi Ermal Mamaqi janë duke pritur fëmijën e tyre të dytë. Duket shume  e afert dita kur cifti dha lajmin se ishin ne pritje te femijes se tyre te dyte dhe  mesa dukjet kesaj pritje  i erdhi fundi diten e sotme kur Zoti e ka bekuar ciftin me nje vogelushe te bukur e te shendeshme. Kete gje e ka bere te ditur Ermali ne Instagramin e tij duke postuar nje foto te Amit dhe vajzes  se porsalindur dhe shkruan ‘Zoti na ka bekuar perseri, kesaj rradhe me nje vajze…’ I urojme jete te gjate dhe te lumtur te vogles se tyre.
Ami dhe Ermali janë prindër edhe të vogëlushit Joel.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *