Xhensila shtatzanë në muajin e PESTE, zbulohet gjinia e fëmijës…(e fundit)

Xhensila shtatzanë në muajin e PESTE, zbulohet gjinia e fëmijës…(e fundit)

Ka kohe qe po flitet per Xhensilen dhe shtatezanine e saj por deri me tani asgje nuk ka qene e zyrtarizuar sepse ajo nuk ka folur dhe ka qene shume hermetike ne lidhje me kete ceshtje. Ne 1 shtator te vitit 2017 cifti u martua dhe beri nje dasme madheshtore dhe kurorezuan lidhjen e tyre 7 vjecare.

Loading...

Cifti e ka mohur kete ne daljet e tyre publike por sipas nje burimi te “Icon Style“ Xhensila eshte shtatezane dhe eshte ne muajin e 5 te shtezanise. Jo vetem kaq por duket se burimi ka zbuluar dhe gjinine e femijes e cila eshte nje vajze.

Deri tani kemi pasur vetem dyshime nga ana e mediave por gjithashtu edhe te fansave qe kane aluduar shume per kete ceshteje por duket se gjithcka eshte konfirmuar. I urojme Xhensiles jete te lumtur me Besin dhe te kete nje femije te shendetshem.

Xhensila je nje mrekulli dhe te duam shume.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *