Xhemit i sjellin dhuratë fobinë e saj më të madhe; Nuk do ta besoni çfarë është

Xhemit i sjellin dhuratë fobinë e saj më të madhe; Nuk do ta besoni çfarë është

Xhemi Shehu surprizoi mbrëmë në “Dua të të bëj të lumtur” një vajzë të vogël nga Berati me emrin Ajsi e cila e kishte idhull moderatoren. Pas surprizes se vogelushesh Xhemi u surprizua edhe vetë më pas kur Arbana i solli në studio aktorët e “Portokallisë”.

Loading...

Te cilet i kishin me vete Xhemit nje dhurate qe rezultoi te ishte fobia me e madhe e moderatores dhe besojeni apo jo jane shkrepset… Po Xhemi pranoi qe kishte nje fobi te papshpjegueshme qe kir ka qene e vogel per shkrepset dhe nuk i shikonte dot e jo me ti prekte. Kjo  shkaktoi humor dhe te qeshura ne fund te puntates se rradhes “Dua te të bej të lumtur” të Arbana Osmanit.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *