Shpërthen Rudina Magjistari: Cfarë llumi…(FOTO)

Shpërthen Rudina Magjistari: Cfarë llumi…(FOTO)

Rudina Magjistari ne emisionin e saj kishte te ftuar Genta Gjalpin nje ish banore te Big Brother Albania. Ajo foli per jeten e saj pas eksperiences ne Big Brother por duket se fansat nuk e kane pritur mire.

Loading...

Ne nje nga fotot e postuara nga Rudina ne Instagramin e saj kane shperthyer komentet fyese per Genten. Rudina duket se nuk e ka kapersire dot kete gje dhe ka vendosur te mbroje Genten me disa story te nje pas njeshme.

Ajo i del ne mbrojtje Genta Gjalpit dhe shprehet se mund te ftoje ne emision kedo qe nuk percjell Mesazhe dhune, rraciste apo fashiste, keto jane parimet e mia. Genta eshte nje vajze e cilter qe ju vete e keni mbeshtetur me votat tuaj. Nuk jeni askush qe ta gjykoni.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *